Rusça Whatsapp Durumları

Cagridilokulu

Bazı zamanlar sosyal medya hesaplarımızda güzel ve anlamlı sözler paylaşmak isteyebiliyoruz. Bu durumda da bazen yabancı sözcükler, cümleler kurmak ve yazmak hoşumuza gidebiliyor. Kullanılan birçok dilden biri de Rusçadır. Hatta Rusça whatsapp durumları yapanlar ile de rastlamışsınızdır mutlaka.

Günlük hayatımızda en çok kullandığımız sosyal medya uygulamalarından bir tanesi de Whatsapp’tır. Mesajlaşma için kullandığımız whatsapp uygulamasını bazen güzel anlamlı sözler paylaşmak için de kullanıyoruz tabii. İnsanlar ilk olarak bir kişinin profil fotoğrafına daha sonra da whatsapp durumuna bakıyor. Bu durum mesajında ne yazdığını fazlaca önemseyen insanlar da bulunuyor.

Bu yüzden whatsapp durum mesajlarının güzel anlamlar içermesine önem gösteren birçok insan bulunuyor. Bu nokta da da güzel ve anlamlı whatsapp durumları bulmak için arayışa giriyoruz. Bazen kullandığımız sözler Türkçe olmuyor. Yabancı kelimeler kullanarak whatsapp durumları yazabiliyoruz. Burada bir seçenek olarak Rusça kelimeler ve cümleleri de whatsapp durumlarınız olarak kullanabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan biri olarak bahsettiğimiz whatsapp için sıkça durum paylaşımında bulunuyoruz. Paylaşımlarımızın konusu genellikle anlamlı güzel sözler oluyor. Aklınıza gelebilecek hemen hemen her konuda birçok güzel söz bulabilirsiniz ve paylaşabilirsiniz.

Bu sözleri hissettiğimiz duygulara göre paylaşıyoruz. Hatta Türkçe olarak paylaşmak ile kalmayıp yabancı dilde de paylaşımlar yapıyoruz. Kullandığımız yabancı dilde ki kelimeler daha çok dikkat çekebiliyor ve insanları anlamını araştırmaya yöneltiyor. Biz de güzel anlamları olan ve Whatsapp durumlarınız için kullanabileceğiniz bir kaç söz önerisinde bulunalım.
Bir örnek verecek olursak:
Если кто-то вам изменил, это его вина. Если этот человек много раз изменял вам, это ваша вина.
Bu söz şu anlama geliyor: Biri seni aldattıysa, bu onların suçudur. Bu kişi sizi defalarca aldattıysa, bu sizin suçunuzdur.

Whatsapp Rusça Durumları

Rusça whatsapp durumları yapabileceğiniz daha birçok örnek bulunuyor. Size bulunacağımız örneklerden beğendiklerinizi whatsapp durumu olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca Rusça dilini öğrendikten sonra kendi kurduğunuz cümleler ile bir whatsapp durumu yapmak isterseniz öğrendiğiniz kelimeleri kullanarak anlamlı sözleri daha dikkat çekici bir şekilde durumunuz yapabilirsiniz. Yapacağınız Rusça durum eminiz ki birçok kişinin dikkatini çekecektir. Biz de size birkaç Rusça whatsapp durumu yapmanız için öneride bulunmak istiyoruz.

 • İyi biriydim ben, sonra canımı yaktılar.
 • Я был хорошим человеком, а потом они причинили мне боль.
 • Sizi sevmiş, size inanmış ve güvenmiş birini hayal kırıklığına uğratmayın.
 • Не позволяйте никому, кто любил вас, верил в вас, и доверял вам.
 • “Vefa, çok ağır yüktür. Her insan taşıyamaz. ”
 • “Верность является тяжелым бременем. Не каждый человек может нести его. ”
 • Mutluluk, uyumak istediğiniz kadınlarda değil, uyanmak istediğiniz kişilerde.
 • Сча́стье не в тех же́нщинах, с кото́рыми хо́чется спать, а в тех, с кото́рыми хо́чется просыпа́ться…
 • Sadık kalmaya değer şeyler var. Örneğin, kahve
 • Есть вещи, которые стоят того, чтобы им хранили верность. Например, кофе.
 • Bağışlamayı öğrenmelisiniz çünkü hiç kimse mükemmel değildir
 • Вы должны научиться прощать, потому что никто не идеален
 • Ruhun sevmek istediğinden nefret etmek zor onsuz ağaç gibisin hiç akraban yok
 • Трудно ненавидеть то, что душа хочет любить, без этого ты как дерево у тебя нет родственников

Rusça Whatsapp Durumları için Örnekler Nelerdir ?

Whatsapp durumunuz için bir çok içerik yazabilirsiniz. Ancak biz sizleri zahmetten kurtarıp en uygun, Rusça whatsapp durumlarını bulduk, Bunlar:
İyi biriydim ben, sonra canımı yaktılar: Я был хорошим человеком, а потом они причинили мне боль.
Sizi sevmiş, size inanmış ve güvenmiş birini hayal kırıklığına uğratmayın: Не позволяйте никому, кто любил вас, верил в вас, и доверял вам.

Rusça Whatsapp Durumları Nereden Bulabilirim?

Konuyla İlgili olarak Çağrı Dil Okullarının web sayfasındaki ilgili yazıyı okumanızı tavsiye ederiz.

Call Now Button
Ortadogulular İngilizcekursu Tuncsuditol Palmahukuk Ceyhunguvel Naciözkan Hakanmert Mervekolman Prodor MustafaKök Kayakocvib