Rusça Doğum Günü Mesajları

Cagridilokulu

Sevdiklerimize özel günlerinde ya da doğum gününde güzel sürprizler yapmayı hepimiz isteriz. Doğum günü kutlaması yaparken en önemli noktalardan biri de hediyemizin yanında göndermiş olduğumuz kısa doğum günü kutlama mesajımızdır. Hediyeden daha değerli olan bir şey varsa o da o minik kağıda aktardığımız sevgi sözcüklerimizdir.

Bunun için bir çok yabancı dilde doğum günü kutlama mesajı kullandığımız gibi Rusça doğum günü mesajları da kullanıyoruz. Ya da daha önce hiç Rusça doğum günü mesajları yazmadıysanız okuyacağınız bu cümleler sizler için birer tavsiye olabilir. Örneğin; Мой друг! Поздравляю тебя с днём рождения! В этот день хочу пожелать тебе быть всегда таким же весёлым, добрым и красивым! Пусть твоя жизнь будет полна улыбок, любви и радости.С днём рождения! bu mesaj şu anlama geliyor:

Arkadaşım benim! Doğum gününü tebrik ederim! Bu gün sana her zaman böyle neşeli, iyi ve yakışıklı olmanı dilerim! Hayatın gülümsemeler, sevgi ve neşe dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun! Arkadaşınız için kullanabileceğiniz tatlı bir doğum günü mesajı olabilir. Ayrıca farklı dilde olması ile de dikkat çekici bir doğum günü mesajı tavsiyesi olabilir sizler için.

Doğum Günü Mesajları Rusça

Herkesin hayatında önemli günler vardır ve bu günlerin güzel geçmesini ister mutlaka. Ayrıca ilerde bu geçirdiği güzel günleri güzel hatırlamak ister. Bu özel günler arasında en önemlisi de doğum günlerimizdir.

Her sene heyecanını yaşadığımız doğum günlerimiz güzel kutlamalar güzel hediyeler ve güzel dileklerle geçsin isteriz. İlerde hoş bir anı olarak hatırlamak istediğiniz bu günler için hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için güzel dileklerde bulunulsun istersiniz. Dolayısı ile böyle özel günlerde sevdiklerimizi mutlu etmek ve onlara ne kadar değer verdiğimizi
belli etmek için bir takım sürprizler yaparız.

Bazen onlar için özel hediyeler alabiliyoruz bazen de onu ne kadar çok sevdiğimizi göstermek için güzel sözlerle doğum gününü kutlamak isteriz. Tam da bu noktada sizin için daha fazla seçenek olması adına Rusça doğum günü mesajları önerisinde bulunmaya devam edelim. “Doğum günün kutlu , her şey dilediğin gibi olsun.” Mesajını göndermek isterseniz eğer Rusça olarak şöyle yazmanız gerekiyor: “С Днем Рождения, пусть все будет как хочешь.” bu sayede sevdiğinize belki de daha önce hiç almadığı bir dil de doğum günü mesajı göndermiş olacaksınız.

Rusça Doğum Günü Mesajı

Rusça doğum günü mesajları için birçok öneride bulunduk. Ancak daha o kadar çok öneride bulunabileceğimiz güzel mesaj var ki onları da yazmadan geçemeyeceğiz.

-Yeni yaşında tüm acı ve korkularını geçmişte bırakmanı, geleceğe umut ve kendine güvenle bakmanı dilerim. İyi ki doğdun, iyi ki tanımışım seni. Sen hayatımda gördüğüm en özel kişisin.
Her şey gönlünce olsun. В новом году желаю вам оставить в прошлом всю свою боль и страхи и смотреть в будущее с надеждой и уверенностью в себе. С днём рождения, рада, что познакомилась
с тобой. Ты самый особенный человек, которого я когда-либо видел в своей жизни. Всего наилучшего.
Bu mesaj da oldukça samimi ve tüm olumlu dilekleri bir arada bulunduran bir mesaj olup doğum günü mesajı olarak kullanabileceğiniz bir mesaj olduğunu düşünüyoruz.
-Her ne kadar senin için çok önemli olan bugünde yanında olamasam da sana kocaman sevgilerimi gönderiyorum. Seni tanıdığım günden bu yana hayatımda yer ettiğin için sana teşekkür
ediyorum. İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin.
Несмотря на то, что я не могу быть с тобой сегодня, что очень важно для тебя, я шлю тебе свою большую любовь. Спасибо, что были в моей жизни с того дня, как я встретил
тебя. С днём рождения, рада, что ты со мной.
Bu doğum günü mesajını da yanında bulunamayacağınız ancak iyi dileklerinizi iletmek istediğiniz bir sevdiğiniz için kullanabilirsiniz.

Rusça Doğum Günü Mesajları için Örnekler Nelerdir ?

İçten gelen duygu ve hislerinizi bir çok Rusça mesaj dile getirebilir. Ancak örnek olarak en iyisini verecek olursak;
Мой друг! Поздравляю тебя с днём рождения! В этот день хочу пожелать тебе быть всегда таким же весёлым, добрым и красивым! Пусть твоя жизнь будет полна улыбок, любви и радости.С днём рождения! bu mesaj şu anlama geliyor: Arkadaşım benim! Doğum gününü tebrik ederim! Bu gün sana her zaman böyle neşeli, iyi ve yakışıklı olmanı dilerim! Hayatın gülümsemeler, sevgi ve neşe dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun!

Rusça Doğum Günü Mesajları Yazmak Zor mu ?

Bunun için günümüzde endişelenmenize gerek bulunmamaktadır. Çünkü birçok dijital mecra ve online çeviri sistemi bulunmaktadır. Mesajlarınız için bu çeviri kaynaklarından yararlanabilirsiniz.

Call Now Button
Ortadogulular İngilizcekursu Tuncsuditol Palmahukuk Ceyhunguvel Naciözkan Hakanmert Mervekolman Prodor MustafaKök Kayakocvib